Döntetlennel zárult a hétvége rangadója

2018. szeptember. 17., 15:54   |

A hétvége Megye I-es rangadóját a tabella első helyén álló Sárisápi Bányász SE vívta a második Oroszlányi SZE-vel.

A hétvége megye I-es rangadóját a tabella első helyén álló  Sárisápi Bányász SE vívta a második Oroszlányi SZE-vel.  A mérkőzés sok néző előtt zajlott Tokodaltárón. A sárisápi pálya talaját felújítják, ezért a sárisápi csapat ideiglenesen albérletbe költözött.   Az első félidőben a vendég csapat volt a kezdeményezőbb, több helyzetet is kidolgozott. A második félidő kiegyenlítettebb volt, sőt, Karcagi Pál együttese előtt adódott több ziccer is a mérkőzés végén, de végül maradt a 0-0.

A megyei I. osztályú tabellát továbbra is a 13 pontos Sárisáp vezeti, megelőzve gólkülönbségének köszönhetően az azonos pontszámú Oroszlányt és a 12 pontos Tatabányai SC-t.