Büntetőpárbaj után esett ki a Kiprich József edző vezette Környe SE

2014. április. 17., 10:58   |

A címvédő Bányász SE Sárisáp magabiztosan győzött Dadon a Magyar Kupa megyei selejtező sorozata harmadik fordulójában.

A bajnok Kecskéd SE 1-0-ra nyert a megyei harmadosztály Északi csoportjának listavezetője, a Vértestolna ellen. A másodosztály éllovasa, a Tatai AC elbúcsúztatta az első osztály negyedik helyezettjét, a Lábatlant. Banán egy kicsit túlóráztak a csapatok, a Kiprich József edző irányította Környe büntetőkkel maradt alul.

A megyei selejtező sorozatról tudni kell, hogy a továbbjutásról egy mérkőzés dönt, döntetlennél az alacsonyabb osztályú csapat lép a következő körbe.

Az azonos osztályúak döntetlenjénél büntetőket rúgnak az együttesek.

Az NB II-es Tatabányának és az NB III-as Dorognak nem kell részt venni a selejtező sorozatban, a két együttes a következő idényben a főtáblán kap helyet.

A következő kör párosítását pénteken 10 órakor készítik el a Magyar Labdarúgó Szövetség megyei igazgatóságán.

Eredmények: Vértestolna (megye III.)-Kecskéd (megye I.) 0-1 Gólszerző: Gelbman (39.).

Tardos (megye I.)-Ács (megye I.) 2-1 (0-0) Gólszerző: Csordás D. (65.), Halmos (87.), illetve Lami (72.). Kiállítva: Csordás G. (90.).

Tata (megye II.)-Lábatlan (megye I.) 3-2 (2-0) Gólszerző: Minárcsik (20.), Kun (29., 87.), illetve Budaházi (62.), Budaházi (80.).

Esztergom (megye I.)-Vértesszőlős (megye I.) 3-1 (1-1) Gólszerző: Sándor (24.), Guzsik (71.), Farkas (92.), illetve Gallai (18.). Kiállítva: Altrichter (81.).

Bana (megye I.)-Környe (megye I.) 1-1 (0-0) - büntetőkkel: 6-5 Gólszerző: Dobai (56.), illetve Simon (46.). Kiállítva: Vincze (90.).

Vértessomló (megye II.)-Oroszlány (megye I.) 2-3 (0-3) Gólszerző: Takács (58.), Koller (72.), illetve Budai (29.), Kiss G. (36.), Mester (40.). Kiállítva: Takács (82.), illetve Budai (82.).

Kömlőd (megye III.)-Ete (megye I.) 1-9 (0-7) Gólszerző: László (55.), illetve Szabó Pál (1., 27., 70.), Kolonics (6.), Szíjj (23.), Tóth H. (26.), Gyüszi (31.), Tóth Z. (35.), Baráth (84.).

Dad (megye III.)-Bányász SE Sárisáp (megye I.) 0-6 (0-4) Gólszerző: Müller Sz. (10.), Simon (15.), Bak (öngól ? 37.), Bozsik G. (41.), Rába (57.), Szabacsi (89.).